złoty kombinezon
Moda

Złoty kombinezon z satyny

Złoty kombinezon to idealna mieszanka romantycznego stylu z total basic style. Uwielbiam to połączenie. A bawełniana satyna sprawia, że mogę go nosić każdego dnia.

Ostatnio odkryłam nową miłość do satyny, takiej zdrowej bawełnianej. Uszyte z niej ubrania są niesamowicie eleganckie i zwiewne. Tym razem gwiazdą jest złoty kombinezon z satyny bawełnianej w promienistym kolorze, z niezwykle modnymi w tym sezonie odkrytymi ramionami i odsłaniającymi kostki szerokimi spodniami. Bez wahania wybrałam ten materiał, ponieważ dobrze sprawdza się w podróżach. Nie zajmuje wiele miejsca oraz jest odporny na zagniecenia. A jak wiadomo w walizkach lubi panować ścisk. W szczególności, gdy bagaż musi spełniać określone wymiary w podróży samolotem 🙂 W rezultacie złoty kombinezon stał się towarzyszem podróży do Włoch i sprawdził się cudownie w noszeniu i na zdjęciach.

Złoty kombinezon można znaleźć w Burdzie Szycie krok po kroku 1/2017, jest to model nr 4C. A model beżowo-złotych szpilek jest od Just Cavalli, kupione we Włoszech po bardzo okazyjnej cenie. Moje podróże do Włoch to nie tylko podglądanie lokalsów, ale również polowanie na bardzo dobre okazje cenowe. Promocje w tym kraju wyglądają zupełnie inaczej niż w Polsce. Po każdym sezonie ceny drastycznie spadają nawet do 90 proc. I jest to prawdziwa obniżka od ceny sezonowej. Czasem można kupić bawełniane topy za jedno euro lub skórzane buty za 10 euro. Co w moim pięknym kraju raczej jest niespotykane.

Wracając do kombinezonu. Jestem pewna, że nie jest to mój jedyny model, w którym odsłaniamy ramiona. Takie modele to po prostu must have tej wiosny i tego lata. Poniżej zdjęcia mojego „pupila”.

P.S. Materiał kupiony w Amstii.

P.S. P.S. Możesz sprawdzić jakie kombinezony jeszcze uszyłam. Kombinezon sportowy oraz elegancki kombinezon.

Pozdrawiam,
Unicat.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *