sukienka dziewczyny jamesa bonda
Moda

Sukienka dziewczyny Jamesa Bonda

Sukienka dziewczyny Jamesa Bonda to propozycja dla każdej pewnej siebie kobiety, która lubi delikatnie odsłonić piękne plecy lub nogę. To idealna kreacja dla mojej pięknej koleżanki Kamili. Wyglądała w niej obłędnie. Jestem pewna, że nie jeden mężczyzna i nie jedna kobieta zawiesili na niej oko. Byłam niesamowicie dumna z efektu jaki udało mi się osiągnąć.

Dwa tygodnie przed urlopem zaczęłam szyć piękną sukienkę z filmu James Bond. Projekt musiał powstać przed wyjazdem, ponieważ była potrzebna na sierpniowe wesele. Sukienka powstała na podstawie modelu 119 z Burdy 11/2014. Plecy zostały bardziej odsłonięte, ponieważ Kamila ma je pięknie zarysowane. Sama mówiła także, że jest zwolenniczką pokazywania kobiecych pleców. To takie zmysłowe. Na przodzie wprowadziłam długie rozcięcie odsłaniające dyskretnie nogę, by podczas chodzenia pojawiała się na chwilkę i zaraz chowała. Zlikwidowałam tren oraz rozkloszowany dół sukienki. Moim zdaniem w ogóle tu nie pasował. Poza tym mógły przeszkadzać podczas tańców na weselu. Zrezygnowałam z podszewki oraz fiszbin. Materiał jaki wybrałam był lejący i ładnie pracował w ruchu. Góra gorsetu i tak była skrojona z podwójnego materiału i usztywniona flizeliną. W rezultacie nie było potrzeby wszywania dodatkowego materiału.

Sukienka dziewczyny Jamesa Bonda w całość została uszyta z bardzo zwiewnego, lejącego i przyjemnego w dotyku materiału o nazwie Silki (silkiżorżeta) kupionego w Amstii za 89,80zł wraz z kosztami przesyłki. Silki, którą wybrałyśmy do tego projektu miała w składzie sto procent poliester. Przez co grzał niemiłosiernie. Chwilę później znalazłam lepszej jakości żorżetę z wiskozy w stu procentach. Szkoda, że sukienka była już uszyta. Następnym razem będę wiedziała gdzie szukać. Wiskoza byłaby dużo lepsza, ponieważ jej właściwości pozwalają na oddychanie skórze. W efekcie człowiek się tak nie poci podczas na przykład szalonych weselnych tańców.

sukienka dziewczyny jamesa bonda
sukienka wieczorowa
sukienka dziewczyny
sukienka piękne plecy
Pozdrawiam
Unicat

komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *