prezent dzień matki
Moda

Prezent na Dzień matki – Kamizelka

Prezent na dzień matki musi być wyjątkowy i prosto z serca. Każda mama będzie zachwycona kamizelką a’la kurtka motocyklowa. To hit tego sezonu. A jeszcze bardziej uszczęśliwi fakt, gdy takie piękne cudo szyje dziecko. W sensie łączącej więzi, dziecko – matka 🙂

Tydzień temu z lipcowego wydania Burdy 2015 prezentowałam piękną bluzkę, a dziś kamizelkę model 112. Ponieważ jest idealna do noszenia na co dzień.
Swoim fasonem przypomina kurtkę motocyklową. Zapina się ją na zamek, którego jedna taśma biegnie do końca kołnierza, a druga kończy się na wysokości biustu. To idealny prezent na dzień matki. Każda mama się zachwyci.

Dzięki opisie „Krótki kurs szycia” każdy może podjąć się uszycia tego trudnego modelu. W instrukcji mamy wytłumaczone krok po kroku jak można ją uszyć. Ponadto instrukcje zdobią rysunki rozjaśniające cały proces szycia.

Do uszycia jej w rozmiarze 36 kupiłam materiał 140cm/1mb – puszysta dzianina wełniana za 21zł
Skład 90% wełna i 10% poliester. Totalnie unikam poliestru w skaładzie. Ale dzięki temu, że został on dodany do wełny, sprawia że wełna nie drapie i jest bardzo przyjemna dla skóry. W rezultacie prezent na dzień matki będzie nie tylko bardzo, bardzo ciepły, ale i przyjemnie delikatny.

Kamizelka jest fantastycznie wygodna, dlatego moja mama i teściowa też chciały taką mieć, różnią się jedynie kolorem. Bez dłuższego zastanawiania i wahania uszyłam dla każdej taki sam model. Kamizelka a’la kurtka motocyklowa to idealny prezent na dzień matki. Prezentuję wersję: czarną, fioletową i granatową 🙂 Podsumowując każda z nas ma swoją wersję w ulubionym kolorze.

prezent kamizelka
kamizelka
prezent na dzień matki
kamizelka tył
kamizelka motocyklowa

Pozdrawiam
Unicat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *