POLISH TALENT SUPPORT 2018
Różne

Konkurs dla projektantów i entuzjastów mody – POLISH TALENT SUPPORT 2018

POLISH TALENT SUPPORT 2018

Ruszyła kolejna edycja konkursu POLISH TALENT SUPPORT 2018, który daje szansę zawodowego startu młodym projektantom. Charakteryzuje się brakiem jakichkolwiek ograniczeń, dzięki temu jury i widzowie mogą się przekonać jak wielka może być pomysłowość ludzka i wizjonerstwo.

Do 10/04/2018 r. należy wysłać swój projekt w formie pracy graficznej lub zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym. Projekty na 3 – 4 sylwetkach muszą pokazywać przód jak i tył stylizacji.

Do 15/06/2018 r. finaliści dostaną zaproszenia na Crakow Fashion Week 2019 r. i po zaakceptowaniu wykonanych projektów, będą mogli zaprezentować się widzom na wybiegu.

POLISH TALENT SUPPORT 2018

Nagrody od Polish Talent Supprot dla uzdolnionych artystów:

Za I miejsce – roczne stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznyc. Możliwość prezentacji wybranych przez jury 2 sylwetek z kolekcji zgłoszonej do Konkursu w czasie Cracow Fashion Week 2019. 2 noclegi w hotelu w centrum Krakowa w dni pokazu (przymiarki i pokaz) oraz prezentacja na stronie i profilu FB Cracow Fashion Week.

Za II miejsce – Semestralne stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Możliwość prezentacji wybranych przez jury 2 sylwetek z kolekcji zgłoszonej do Konkursu w czasie Cracow Fashion Week 2019 i 2 noclegi w hotelu w centrum Krakowa w weekend pokazu (przymiarki i pokaz). Prezentacja na stronie i profilu FB Cracow Fashion Week.

Dla pozostałych finalistów – Bezpłatny udział w tygodniowych warsztatach organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne oraz prezentacja na stronie i profilu FB.

 

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie organizatora (klik).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *