Do pobrania

Cieszę, że tu zaglądasz!

Zawsze podkreślam, że wizerunek jest niezwykle ważny! Ma wpływ na bardzo wiele obszarów w życiu każdego z nas. To wizerunek sprawia, że kształtujemy sobie konkretną opinię o nas samych, a także wywołane wrażenie przez prezentowany wizerunek sprawia, że inni ludzie zachowują się wobec nas w określony sposób.

Zamieszczam tutaj bezpłatne narzędzia, poradniki, ćwiczenia itp., które pomogą Ci skoncentrować się na budowaniu swojego wizerunku, który pomoże ci realizować swoje cele, marzenia i potrzeby. Bez względu na to, czy chcesz osiągnąć sukces w rozwoju osobistym, zawodowym, czy w relacjach z ludźmi. Buduj swój wizerunek świadomie. Bądź SMART!

Pobierz teraz WSZYSTKIE! 🙂

Diagram i ćwiczenia Określ swój poziom świadomości wywieranego wrażenia i sprawdź, czy wspiera realizację twoich marzeń! POBIERZ

Znajdziesz tu Diagram Poziomów Świadomości oraz ćwiczenia, które pomogą ci kontrolować sposób, w jaki postrzegają cię inni oraz zwiększyć kontrolę nad własnym życiem.

Zacznij wpływać na wiele sytuacji zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Świadomość prezentowanego wizerunku sprzyja np. w osiąganiu awansu, koncentrowaniu się na celach, działaniu według własnych wartości, czy relacjach w rodzinie

Poradnik Popraw obszary twojego wizerunku, a twoje relacje zmienią się na lepsze! POBIERZ

Poradnik „Popraw obszary twojego wizerunku, a twoje relacji z ludźmi zmienią się na lepsze” to konkretne informacje o obszarach wizerunku smart, które mają wpływ na odbieranie twojego wrażenia w otoczeniu.

Spraw, by prezentowany przez ciebie wizerunek sprzyjał ci w realizacji twoich celów, marzeń i pragnień. A oto niektóre z wielu korzyści, jakie przynosi świadome budowanie własnego wizerunku: odzyskanie kontroli nad własnym życiem, poprawa relacji z ludźmi, osiąganie sukcesów zawodowych i prywatnych, podniesienie poczucia własnej wartości .