Moda

Cała z Burdy za 15,50zł

Z burdy zawsze wybiorę jakiś ciekawy projekt, który będzie cieszyć oko przez długi czas. W ciepłe dni lubię robić wycieczki całą rodziną np. do Ogrodzieńca. Wtedy łączyę sportowe szorty jeansowe z delikatną bluzką z batystu. W upalne dni stawiam przede wszystkim na najlepszy materiał. Chyba nikogo nie zdziwię, jeśli napiszę, że to bawełna.

Szorty to model z Burdy 5/2016 model 102A, a bluzka z Burdy 4/2016 model 118A.

Ciemny jeans pięknie ozdobiłam neonową żółtą nitką i dzięki niej nie jest już taki smutny. Jeans kupiłam haftowany, podobny został użyty przez Burdę w tym modelu. Spodenki są idealnie dopasowane, ponieważ w lewym boku mamy wszyty kryty zamek. Jeans kupiłam w amstii za 10zł. Bardzo okazyjna cena, zważywszy na to, że jest to 100% bawełny.

Materiał, który użyłam do uszycia bluzki to batyst bawełniany z lycrą 5% w delikatny wzór kwiatowy. Zapłaciła za niego 5,50 w abctekstyliapl na Allegro. Top jest bardzo zwiewny, sprawdzi się w największe upały. Dzięki temu, że jest z domieszką lycry zyskuje piękny, subtelny połysk. Top ma ciekawe zdobienie w dekolcie poprzez fikuśne zaszewki. Na zdjęciu mam akurat wpuszczony top w spodenki, ale na co dzień noszę go luźno, z uwagi na to, że batyst bardzo lubi się gnieść.

model z Burdy
model z Burdy
Burda komplet
Burda spodenki

komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *